Team

Sylvia van Trigt

Functie: Administratie

Meer informatie

Moniek Saris

Functie: Fysiotherapeut

E-mail: moniek@fysio-team.nl

Meer informatie

Kees Verschoor

Functie: Fysio- en manueel therapeut, arbeidsfysiotherapie, dry needling, medical taping

E-mail: kees@fysio-team.nl

under construction

Meer informatie

Marcel van Engelen

Functie: Fysio- en manueel therapeut, medical taping

Meer informatie

Wim de Gruiter

Functie: Fysiotherapeut

Meer informatie

Marie-Louise v. Dommelen

Functie: Fysiotherapeut, bekkenoefentherapie, docente ZwangerFit

E-mail: marie-louise@fysio-team.nl

Meer informatie

Elly Martens-de Groot

Functie: Oedeem fysiotherapeut, oncologie fysiotherapeut i.o.

E-mail: elly@fysio-team.nl

Meer informatie

Ankie v.d. Sloot-Neggers

Functie: Fysiotherapeut

Meer informatie

Malou van Kempen

Functie: Fysio- en manueel therapeut, dry needling

E-mail: malou@fysio-team.nl

Under construction

Meer informatie

Anouk Kappen

Functie: Bekkenfysiotherapeut, docente ZwangerFit

E-mail: anouk@fysio-team.nl

Meer informatie

Daniëlle Maartens

Functie: Oedeem fysiotherapeut, oncologie fysiotherapeut i.o.

E-mail: danielle@fysio-team.nl

Meer informatie

Yvonne Sijbers

Functie: Geriatrie fysiotherapeut

Meer informatie

Judith van Meurs-Vos

Functie: Administratie

Meer informatie